Вхід для користувачів
 
19 грудня 2011

Заява АЄЖ щодо самміту Україна-ЄС 19 грудня 2011 р.

Українська секція Асоціації Європейських журналістів вітає завершення переговорів між Україною та Євросоюзом щодо Угоди про асоціацію, як про це мовиться у підсумковій заяві Президента України та керівників ЄС по закінченні самміту у Києві 19 грудня. 

Україна проходить складний шлях утвердження держави, нації, певних цінностей – маємо надію, що підтримка європейської спільноти, європейських політиків дозволить прищепити європейські демократичні цінності та стандарти в Україні, сприятиме розвитку незалежних ЗМІ, становленню громадянського суспільства у нашій державі.

Водночас, ми поділяємо тривогу керівників ЄС, незалежних європейських та українських ЗМІ стосовно проблем, які існують усередині України і стоять на перепоні її демократичного розвитку, а відтак – перешкоджають її євроінтеграції.

Звертаємось до наших українських колег – будьмо правдивими, чесними, об’єктивними при висвітленні подій політичного, соціального та суспільного життя в Україні. Будьмо незаангажованими при висвітленні подій, що мають місце в Євросоюзі. Будьмо єдиними при відстоюванні верховенства права, свободи слова, свободи мирних зібрань та інших засадничих прав і свобод кожного громадянина України. 

Президія АЄЖ
Коментарі

 


RSS 2.0 contacts home