Вхід для користувачів
 
18 січня 2013

"Книжка року – 2012" з 22 по 25 січня на Першому Національному!

25 січня в Україні будуть визначені лауреати найпрестижнішого вітчизняного книжкового рейтингу – "Книжка року – 2012". Імена авторів та назви творів лауреатів найпопулярнішого всеукраїнського рейтингу українці зможуть дізнатись у прямому ефірі Першого Національного – найкращі книжки 2012 року буде названо в програмі "Легко бути жінкою. Книжка року – 2012" у п’ятницю, 25 січня, о 10:15 на Першому Національному. 

Книжка року – 2012  з 22 по 25 січня на Першому Національному!

До речі, весь наступний тиждень Перший Національний оголошує тижнем книжкової моди. З 22 по 25 січня о 09:05 в ефірі телеканалу  виходитиме програма "Про головне. Тиждень книжкової моди". Щодня ведучий Олесь Терещенко спілкуватиметься з гостями в студії на тему української книжки та Всеукраїнського рейтингу "Книжка року – 2012". Щоденні випуски програми дадуть глядачам Першого унікальну можливість бути в курсі всіх новини, які стосуватимуться цієї важливої події у сфері українського книговидання.

Спецвипуски програми "Про головне. Тиждень книжкової моди" також можна буде подивитися на Першому Національному в нічному повторі о 01:45, на супутниковому каналі "Перший Ukraine" з вівторка по п’ятницю о 12:25 та 20:25, а також на цифровому каналі "Перший Т2" з вівторка по п’ятницю о 09:05 з повтором о 23:00 (окрім п’ятниці, коли програма вийде після випуску суспільно-політичного "Шустер Live").

"Щорічний Всеукраїнський рейтинг "Книжка року", який визначає найкращі книжки на українському видавничому ринку, є дуже важливим. Саме він допомагає читачам зорієнтуватися у величезній кількості авторів і творів, а також пропагує серед українців процес читання. А всебічне висвітлення подій та новин відбору найкращих книжок 2012 року на Першому Національному є ще одним кроком до виконання надзвичайно важливого соціального завдання – популяризації читання в Україні, адже останнім часом діти і молодь стали набагато менше часу проводити у товаристві хорошої книги. Я сподіваюся, що програми, які вийдуть в ефір Першого протягом тижня з 21 по 25 січня, який ми оголосили тижнем книжкової моди, спонукатимуть нашу багатомільйонну аудиторію більше читати, – сказав генеральний директор Національної телекомпанії України Єгор Бенкендорф.

Нагадаємо, що Всеукраїнський рейтинг "Книжка року" був заснований у 2000 році, коли Центр рейтингових досліджень "Еліт-Профі" здійснив перше в українській книжковій історії презентативне експертне опитування "Книжка року – 99". Результати книжкового рейтингу висвітлювалися у пресі, найбільше у культурологічних часописах "Сучасність", "Критика", "Київ", "Радуга", "Слово і Час", "Четвер", "Українська культура", та в ілюстрованих виданнях "Гранд", "ПіК" та інших. Опитувальні експертні листи містили перелік видань, розподілених у 14 номінаціях, які відповідали основним секторам книжкового ринку. Усього в рейтингу взяли участь 235 кращих книжок, виданих в Україні у 1999 році.

Тоді опитування переконливо довело: якісна українська книжка є. Якісна – під усіма оглядами: і за талановитістю текстів та перекладів, і за дизайном та мистецькими принадами в усіх секторах книжкового ринку.

25 січня 2013 року буде оголошено лауреатів уже XIV Всеукраїнського рейтингу "Книжка року", до номінацій якого увійшли твори, видані у 2012 році. Цього року кращих визначатимуть у таких номінаціях: "Красне письменство", "Жанрова література (детектив/пригоди/фантастика/любовний роман/історичний роман/молодіжна проза/автобіографії)", "Зарубіжна проза/есеїстика/драматургія", "Поезія/афористика", "СОФІЯ" (українська та зарубіжна гуманітаристика).

Не пропустіть одну з найважливіших книжкових подій року – долучайтеся до тижня книжкової моди на Першому Національному! 

Прес-служба Першого Національного  
Коментарі

 


RSS 2.0 contacts home