Вхід для користувачів
 


Заяви

 • 21 лютого 2011 Buzek on the situation in Libya Buzek on the situation in Libya

 • 7 лютого 2011 Відкритий лист Президентові України від колективу Національного заповідника "Софія Київська"

  Відкритий лист Президентові України Януковичу В. Ф.

  від колективу Національного заповідника "Софія Київська" 

 • 16 січня 2011 Appeal to the European Institutions

  Dear Friends,

  We the undersigned are members and supporters of the democratic movements that fought against the Communist regimes in Central and Eastern Europe -- fought for our nations to join the community of European democracies. We can never forget the risk of losing basic rights to power-hungry governments. 

 • 30 грудня 2010 ЗАЯВА УРЯДУ США ПРО РОЗСЛІДУВАННЯ ЩОДО УКРАЇНСЬКИХ ОПОЗИЦІЙНИХ ПОЛІТИКІВ ЗАЯВА УРЯДУ США ПРО РОЗСЛІДУВАННЯ ЩОДО УКРАЇНСЬКИХ ОПОЗИЦІЙНИХ ПОЛІТИКІВ

  Незважаючи на те, що уряд США, як правило, не коментує конкретики окремих справ, ми висловили українському уряду наше занепокоєння: з корупцію потрібно боротися, але переслідування правоохоронними органами не має бути вибірковим або політично вмотивованим.
   
  У цьому контексті ми також висловили свою стурбованість тим, що коли переслідують , за маленькими винятками, лише тих високопосадовців, які пов’язані з попереднім урядом, це виглядає як вибіркове переслідування політичних опонентів.

  *********************************
  Public Affairs Section
  United States Embassy Kyiv
  4 Hlybochytska St.
  Kyiv  04050  Ukraine
  (380 44) 490-4026, 490-4090
  Fax (380 44) 490-4050

  http://ukraine.usembassy.gov/
  kyivpress@state.gov  


 • 28 грудня 2010 Официальное письмо Послу США в Украине Теффту, Послу Украины в США Моцику и в Министерство культуры Украины Официальное письмо Послу США в Украине Теффту, Послу Украины в США Моцику и в Министерство культуры Украины

  Получила продолжение ситуация с выставкой коллекции "ПлаТар" в США.

  Сегодня мы получили из США  копию  письма,  отправленное устроителями украинской выставки в адрес Посла США в Украине Тоффта, Посла Украины в США Моцика и в Министерство культуры Украины: "Today we sent the attached letter to the Ukrainian Ministry of Culture, representatives of the Lavra and Platar  Collection, along with Ambassadors Tefft and Motsyk and members of their staff.  We will let you know when we  receive a response from the Ukrainian side.  In the meantime, Ukrainian press has been running some positive articles for our position!" ""

  Письмо это - в оригинале - мы публикуем на нашем сайте (см. Письмо в Приложении). 


 • 23 грудня 2010 opinion on the constitutional situation in ukraine (VENICE COMMISSION) opinion on the constitutional situation in ukraine (VENICE COMMISSION)

   

  Strasbourg, 20 December 2010

   

  Opinion no. 599/2010


  CDL-AD(2010)044

  Or.Eng.

   

    

  EUROPEAN COMMISSION FOR DEMOCRACY THROUGH LAW

  (VENICE COMMISSION) 

  opinion

  on the constitutional situation

  in ukraine

  Adopted by the Venice Commission

  at its 85th Plenary Session,

  Venice(17-18 December 2010)

  On the basis of comments by:

   Ms Angelika NUSSBERGER (Substitute Member, Germany)

  Mr George PAPUASHVILI (Member, Georgia)

  Mr Evgeni TANCHEV (Member, Bulgaria)

  Mr Kaarlo TUORI (Member, Finland)

  Mr Didier MAUS (Expert, France) 


 • 4 грудня 2010 Відкритий лист українських науковців - Науковій громадськості світу та акад. Б.Патону 10

   

  Науковій громадськості світу       

  Президентові Національної академії наук України

  Патону Б.Є. 

 • 5 листопада 2010 EFJ Urges Turkey: Free Jailed Journalists Now
 • 4 листопада 2010 Прес-служба Високого Представника ЄС Кетрін Ештон: коментарі щодо місцевих виборів в Україні

  Високий Представник ЄС із закордонних справ та політики безпеки Кетрін Ештон прокоментувала нещодавні місцеві вибори в Україні, які відбулись 31 жовтня 2010 р.

  Повага до спільних цінностей, зокрема прав людини, демократичних принципів та верховенства права є підвалиною відносин між ЄС та Україною. Україна набула досвіду проведення виборів у відповідності до зобов'язань перед ОБСЄ та міжнародних стандартів. Зокрема, нещодавнім прикладом цього були президентські вибори, які відбулись у лютому 2010 року.

  На тлі цього Кетрін Ештон стурбована повідомленнями від низки місій спостерігачів щодо порушень під час проведення місцевих виборів 31 жовтня. Вони переважно пов'язані з виборчим законодавством та організацією виборчого процесу. Вони підривають суспільну довіру до виборчого процесу та до подальшого зміцнення демократії в Україні.

  Кетрін Ештон вітає готовність, висловлену Президентом Януковичем, зробити висновки з місцевих виборів і здійснити кроки для ухвалення Виборчого кодексу. Виборча реформа має бути проведена прозоро та із залученням широкого кола суб'єктів. Крім того, необхідно забезпечити, щоб виборче законодавство було ухвалено задовго до проведення парламентських виборів. Якщо зміни до законодавства про вибори ухвалюються незадовго до початку виборчого процесу, це робить неможливим належну підготовку до процесу і суперечить міжнародним нормам і найкращим взірцям.

  ЄС готовий підтримувати Україну в запровадженні найважливіших демократичних реформ і нагадує, що надавав підтримку проекту з розробки Виборчого кодексу згідно з європейськими стандартами, здійсненого за експертної підтримки ОБСЄ.

  Кетрін Ештон уважно слідкуватиме за завершенням виборчого процесу, в тому числі за підрахунком та зведенням результатів, розглядом скарг і апеляцій, який має здійснюватися ґрунтовно і неупереджено, а також за оголошенням остаточних результатів. 

  Прес-служба Високого Представника ЄС Кетрін Ештон

 • 29 жовтня 2010 45 організацій Європи закликали Україну зупинити тиск на правозахисників, журналістів і дослідників

  45 правозахисних організацій Європи звернулися до української влади із закликом до поваги міжнародних зобов'язань у сфері прав людини. Свою заяву вони адресували президенту України Віктору Януковичу, міністру внутрішніх справ України Анатолію Могильову та голові Верховної Ради України Володимиру Литвину. 

 


RSS 2.0 contacts home