Вхід для користувачів
 
8 грудня 2017

Презентація збірки «Манія» Бране Мозетіча за участю Дмитра Чистяка, Кнайп-клуб «Купідон» 9 грудня о 13-00

Бране Мозетіч – словенський автор півтора десятка поетичних збірок, двох романів, збірки оповідань і численних перекладів із франкомовної літератури (серед них – Артюр Рембо, Ніколь Броссар і Мішель Фуко).

 

Ще в дитинстві Бране зачитувався томиком Маркса, знайденим на дідовому горищі, а вже у 18 років друкує першу книжку, позначену впливами французького сюрреалізму. Після одержання невеличкої спадщини, замість придбати сяку-таку нерухомість, він вирушає до Парижа і здобуває філологічну освіту в Сорбонні.

Бране Мозетіч – також натхненний популяризатор словенської літератури. Окрім керівництва двома видавничими серіями, він очолює Центр словенської літератури – громадську організацію, мета якої – надавати інформаційну й фінансову підтримку різноманітним учасникам літературного процесу з представлення словенського красного письменства у світі.

Запрошуємо Вас познайомитися зі свіжим українським перекладом його збірки «Манія» (К.: «Журнал Радуга», 2017) за участю перекладача Дмитра Чистяка у Кнайп-клубі «Купідон» (вул. Пушкінська, 1/3) 9 грудня о 13-ій годині.
Коментарі

 


RSS 2.0 contacts home