Вхід для користувачів
 
15 травня 2015

«І мертвим, і живим, і ненарожденним землякам моїм в Украйні…»

Видавництво «Фоліо» та Спілка краєзнавців України представляє унікальну за своєю природою книгу «Україна Тараса Шевченка», яка буде представлена в книгарні «ДОВЖЕНКО книги.кава.кіно» 20 травня о 18:30.

«І мертвим, і живим, і ненарожденним землякам моїм в Украйні…»

Видання є внеском краєзнавців України до святкування 200-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка і розрахована на широкий загал шанувальників української культури та історії.

Зважаючи на доленосні і бурхливі події в Україні, бачимо, що Шевченко, як і ота трагічна Небесна Cотня сучасних юних героїв гордої і незламної країни, живе посеред нас, додає сміливості і впевненості у боротьбі з нашими відвертими і прихованими ворогами.

До видання увійшло 26 нарисів, підготовлених дослідниками з усіх областей України, кожен з яких висвітлює місця, пов’язані з життям та творчістю Тараса Шевченка. Ілюстративним доповненням книжки є репродукції, архівні документи, світлини пам’ятників, твори мистецтва тощо.

Тарас Шевченко для України і в Україні житиме вічно. Він сьогодні, як ніколи, органічно злився зі своїм великим, нескореним народом і твердо ступає повсюдно у  вільній державі.

Серед гостей заходу будуть визначні краєзнавці України, Реєнт Олександр Петрович, Даниленко Віктор Михайлович, Маньковська Руслана Вікторівна, Стус Дмитро Васильович, Гальченко Сергій Анастасьевич та представники обласних організацій,  які доклали величезних зусиль для того, щоб читачі змогли пройти шевченківським життєвим шляхом боротьби за свободу.


 
Коментарі

 


RSS 2.0 contacts home