Вхід для користувачів
 
21 травня 2014

23 травня, Київ- Всеукраїнський з’їзд вимушених переселенців з Криму

Прес-анонс

Шановні представники Засобів масової інформації!

  23 травня 2014 р. в м. Київ відбудеться I Всеукраїнський з’їзд вимушених переселенців з Криму. Захід проводиться за підтримки Адміністрації Президента України.

  Місце і час проведення З’їзду вимушених переселенців:

- м. Київ, «Національний університет "Києво-Могилянська академія"», вул. Сковороди, 2, аудиторія 1-217 (2-й поверх)(станція метро "Контрактова площа");

- початок реєстрації делегатів та учасників:  п’ятниця, 23 травня 2014 р. о 10:00

- початок роботи з’їзду об 11:00, закінчення – орієнтовно 18:30.

26 травня 2014 орієнтовно об 11:00 в готелі Україна (Український Кризисний медіа-центр) буде проведена підсумкова прес-конференція З’їзду, про місце і час повідомимо додатково.

Акредитація обов’язкова!

  Підтвердження участі у роботі З’їзду просимо надсилати до 14 години 22 травня 2014 р. на електронну адресу: svist_leus@bigmir.netабо смс за телефоном 067-692-37-88 (Леусенко Олег).

  Додаткову інформацію можна знайти на сайті: 911sevastopol.org.

  У зв’язку з окупацією української території Україна стикнулася з гуманітарною кризою. В результаті окупації Криму вже не менше 14 тисяч кримчан змушені були виїхати на материкову частину країни. Чимало наших земляків мають намір це зробити пізніше. Практика показала, що в силу багатьох об’єктивних і суб’єктивних причин наші проблеми вирішуються повільно або не вирішуються взагалі. Настав час допомогти владі - запропонувати їй механізми вирішення найгостріших проблем переселенців, які потрібні постраждалим людям і самій владі. Для цього необхідно консолідувати організаційні та інтелектуальні зусилля всіх зацікавлених, небайдужих  громадян України.

  Мета заходу – розробка пропозицій для органів влади та самоврядування України, міжнародних організацій щодо вирішення проблем вимушених переселенців з Криму та консолідація зусиль кримчан-громадян України, які були змушені виїхати на материкову частину країни.

  Планується, що ухвалювати рішення на з’їзді будуть делегати з числа вимушених переселенців з різних областей України, яких оберуть громадські організації, фонди та ініціативні групи, мешканці місць компактного проживання кримчан, які виїхали на материк.  

  В заході візьмуть участь кандидати на посаду Президента України, представники дипломатичних місій іноземних держав, народні депутати України, представники органів виконавчої влади та органів самоврядування, громадських організацій, які опікуються проблемами вимушених переселенців.

  До Організаційного комітету з’їзду входять представники громадських організацій «Союз вимушених переселенців», «Український дім», «Альменда», ініціативних груп «Кримська діаспора» і «Кримська хвиля», благодійних фондів «Біженці з Криму», «Кримські біженці», «Український Крим», представники з місць компактного проживання вимушених переселенців та інших структур.

  В ході З’їзду будуть працювати п’ять робочих груп з питань: 1) тимчасового та постійного житла;  2) законодавчих ініціатив та правового забезпечення; 3) соціального забезпечення; 4) взаємодії державних органів влади та міжнародними інституціями; 5) підприємництва та банківської діяльності

до роботи в яких запрошуються журналісти.

 

Запрошуємо взяти участь в важливому для нашої держави заході та висвітлити подію у ваших ЗМІ.

 

З повагою, за дорученням Організаційного комітету З’їзду

Анатолій Засоба, головаОрганізаційного комітету, ініціативна група "Крымская диаспора", 050-653-14-93

crimea-diaspora.org ; studaktiv@mail.ru; orgkomitetsovp@gmail.com

Андрій Щекун, співголова Організаційного комітету, голова ГО "Український Дім"

Олег Леусенко, прес-службаОргкомітету, svist_leus@bigmir.net, 067-692-37-88

 Запрошуємо взяти участь в важливому для нашої держави заході та висвітлити подію у ваших ЗМІ. 

 

Прес-служба Оргкомітету
Коментарі

 


RSS 2.0 contacts home