Вхід для користувачів
 
11 листопада 2016

Нова книга проф. Юрія МОСЕНКІСА про Україну й походження давньогрецької цивілізації

Professor Iurii Mosenkis (Autor).  HELLENIC ORIGIN OF EUROPE: Formation of the Greeks 4600–2600 BC and the first Greek states 2600–1450 BC in Cretan Hieroglyphs and Linear A Script. (Kyiv, 2016)

Нова  книга  проф. Юрія МОСЕНКІСА про Україну й походження давньогрецької цивілізації

Побачила світ нова книга члена АЄЖ, професора Юрія Мосенкіса «Грецьке походження Європи», присвячена формуванню давньогрецького етносу, мови, держави та писемності.

Видання вже презентоване у Грецькій секції АЄЖ в Афінах, Грузинському інституті в Афінах та літературно-культурному товаристві острова Саламін (Греція).

Попередні публікації автора з елліністики відзначені Почесним дипломом грецького відділення ЮНЕСКО та Золотою медаллю імені Александра Македонського (Греція).  

У виданні розглянуто виникнення найдавнішої грецької держави в Західній Анатолії, а саме в Трої, запропоновані прочитання критської ієрогліфіки та лінійного письма А грецькою мовою.  

Показано, що найдавніші грецькі написи віком близько 5 тисяч років (3000 р. до н. е.) здійснені на предметах пізнього етапу Трипільської культури, знайдених в Україні та Румунії.

Інф. АЄЖ-Україна

 

Текст книги  див. нижче  у  PDF:


Iurii Mosenkis [ 4262 KB ]Коментарі

 


RSS 2.0 contacts home